• Programma

    DatumWedstrijdInfo
    25 mei 10:15VV ALFA SPORT JO9-2 - Walburgia JO9-1
    25 mei 14:30Chevremont JO19-1 - VV ALFA SPORT JO19-1
    26 mei 10:00SV Geuldal VR1 - VV ALFA SPORT VR1
    26 mei 14:30VV ALFA SPORT 1 - Geusselt Sport 1
    27 mei 19:00VV ALFA SPORT JO14-1 - Keer JO14-1
    28 mei 18:30VV ALFA SPORT JO12-1 - FC Hoensbroek JO12-1
    28 mei 20:00VV ALFA SPORT VR1 - Daalhof VR1
    29 mei 18:15Scharn JO10-1 - VV ALFA SPORT JO10-1
    29 mei 19:30VV ALFA SPORT JO15-1JM - DVO JO15-1
    1 jun. 13:00VV ALFA SPORT JO19-1 - FC Landgraaf JO19-1
    2 jun. 10:30VV ALFA SPORT 5 - Amstenrade 4
    3 jun. 19:15VV ALFA SPORT JO17-1 - ST Voerendaal/RKSVB/Hellas JO17-3JM
    4 jun. 18:30VV ALFA SPORT JO13-2 - ST RKSV Minor/Wijnandia JO13-1
    5 jun. 19:30Sportclub Susteren JO15-1 - VV ALFA SPORT JO15-1JM
    6 jun. 20:15VV ALFA SPORT VR1 - Woander Forest VR2
    10 jun. 19:30VV ALFA SPORT JO19-1 - ST SNA/Conventus'03 JO19-1
    11 jun. 19:30Sanderbout 2 - VV ALFA SPORT 5
    11 jun. 20:00Haslou VR2 - VV ALFA SPORT VR1
  • Uitslagen

    WedstrijddatumAanvangstijdThuisteamUitteamUitslag
    23 mei20:30VV ALFA SPORT 1Venlosche Boys 11 - 2
    23 mei18:30SVM JO13-1VV ALFA SPORT JO13-23 - 2
    22 mei20:00Schinveld JO19-1VV ALFA SPORT JO19-13 - 1
    22 mei19:30Sittard JO14-2VV ALFA SPORT JO14-11 - 5
    20 mei14:30RVU 1VV ALFA SPORT 14 - 0
    20 mei11:30De Ster 2VV ALFA SPORT 25 - 8
    20 mei10:30VV ALFA SPORT 5Neerbeek RKVV 34 - 7
    20 mei10:00VV ALFA SPORT VR1BSV Limburgia/Kamerland VR11 - 2
    18 mei15:00VV ALFA SPORT JO19-1Amstenrade JO19-11 - 2
    18 mei15:00VV ALFA SPORT JO19-1Amstenrade JO19-11 - 2
    18 mei13:00ST EVV/RIOS'31 JO15-1VV ALFA SPORT JO15-1JM0 - 2
    18 mei12:00VV ALFA SPORT JO12-2De Leeuw JO12-2JM4 - 2
    18 mei12:00VV ALFA SPORT JO11-2SVM JO11-13 - 4
    18 mei10:00V.V. Schaesberg JO11-1VV ALFA SPORT JO11-13 - 0
    18 mei09:45De Leeuw JO12-1JMVV ALFA SPORT JO12-11 - 2
    16 mei19:00SJO UBC JO14-1JMVV ALFA SPORT JO14-18 - 2
    15 mei19:45ST De Ster/SJO UBC JO19-1VV ALFA SPORT JO19-13 - 1
    15 mei19:15VV ALFA SPORT JO15-1JMSpaubeek JO15-12 - 4
    14 mei18:30VV ALFA SPORT JO13-1ST HBC’09/Sc Susteren JO13-17 - 6
    14 mei18:00VV ALFA SPORT JO11-1Groene Ster JO11-1JM6 - 1
    12 mei14:30VV ALFA SPORT 1Venlosche Boys 10 - 1
    12 mei11:30VV ALFA SPORT 2EVV Echt 24 - 1
    12 mei11:15RKHBS VR2VV ALFA SPORT VR12 - 0
    12 mei09:45RKASV 4VV ALFA SPORT 54 - 0
    11 mei14:00V.V. Schaesberg JO17-2VV ALFA SPORT JO17-11 - 10
    11 mei12:00SHH JO13-2VV ALFA SPORT JO13-24 - 7
    11 mei11:00Sanderbout JO11-1JMVV ALFA SPORT JO11-24 - 2
    11 mei10:30BSV Limburgia/Kamerland JO12-2VV ALFA SPORT JO12-28 - 2
    10 mei21:30V.V. Schaesberg 35+2VV ALFA SPORT 35+10 - 2