ALFA SPORT

De verscherpte maatregelen hebben ook op Alfa Sport invloed

ma 28 sep

Zoals velen van jullie waarschijnlijk in het persbericht hebben meegekregen, worden vanaf nu alle wedstrijden achter gesloten deuren gespeeld. Daarnaast zal onze kantine per direct en tot nader order gesloten zijn.

Natuurlijk balen wij ook enorm,maar de gezondheid van onze spelers, trainers, vrijwilligers en alle andere betrokkenen bij onze club staat voorop. Laten we ons dan ook allen goed aan de gestelde maatregelen houden, zodat we spoedig weer onze spelers aan de zijlijn kunnen bewonderen.

 

Aanvullende informatie omtrent (jeugd)wedstrijdbezoek.

Ik rijd mijn kind(t/m 17 jaar) naar een uitwedstrijd. ben ik dan een toeschouwer?

Nee. Bij uitwedstrijden van jeugdleden t/m 17 jaar vallen de benodigde chauffeurs onder teambegeleiding. Zij vallen dus niet onder de regel voor toeschouwers en mogen blijven kijken naar de wedstrijd. 

Ik rijd mijn kind(t/m 17 jaar) naar een training of thuiswedstrijd. Mag ik dan blijven kijken?

Nee. Als uw kind sport op de eigen sportaccommodatie, dan vallen chauffeurs niet onder teambegeleiding. Zij worden dan als toeschouwer gezien en mogen dus niet blijven kijken.

Deel op FacebookAdres
ALFA SPORT
Oirsbekerweg 90
6438HC Oirsbeek

Contact
046-4433107
info@alfasport.nl