ALFA SPORT

Winterzaalcompetitie JO9 en JO11

Sat 02 Dec

Op zaterdag 16 december begint voor de JO9 en JO11 de winterzaalcompetitie. De KNVB heeft de ingeschreven teams verdeeld over diverse poules. De eerste wedstrijden worden gespeeld op 16 en 23 december van dit jaar. In 2018 gaat de winterzaalcompetitie verder op 6-13-20-27 januari en wordt de laatste wedstrijd gespeeld op 3 februari 2018. In de poules van JO11-1 en JO9-1 team plaatsen zich de nummers 1 en 2 voor de regiofinale (17 februari). De districtsfinale wordt gespeeld op 24 februari 2018.

De poule-indelingen van de winterzaalcompetitie ziet er als volgt uit (opmerking hierbij is dat de 3 JO11-teams opgesplitst zijn in 5 zaalteams):

JO11-06 JO11-07
Sp.Susteren JO11-1 Roosteren JO11-1
Zwentibold JO11-1 Alfa Sport JO11-3
Born JO11-1 Born JO11-2
SVM JO11-1 SVM JO11-2
DMJ16 JO11-1 DMJ16 JO11-2
Sittard JO11-1 Sittard JO11-2
Amstenrade JO11-1 Amstenrade JO11-2
Alfa Sport JO11-1 Alfa Sport JO11-2
   
JO11-08 JO9-05
Roosteren JO11-2 Amstenrade JO9-1
Alfa Sport JO11-5 Alfa Sport JO9-1
Born JO11-3 DMJ16 JO9-1
Terug getrokken Sittard JO9-1
VRIJ Sp.Susteren JO9-1
Sittard JO11-3 Born JO9-1
Amstenrade JO11-3 SVM JO9-1
Alfa Sport JO11-4 DVO JO9-1
   
JO9-06 JO9-07
Roosteren JO9-1 VRIJ
Alfa Sport JO9-2 Alfa Sport JO9-3
Born JO9-3 Born JO9-5
Sittard JO9-2 Sittard JO9-3
VRIJ Sp.Susteren JO9-3
Born JO9-2 Born JO9-4
SVM JO9-2 SVM JO9-3
Zwentibold JO9-1 DVO JO9-3
   

 

Het wedstrijdprogramma van de diverse teams ziet er als volgt uit:

16-12-2017   Sporthal  
12.00 uur Sp.Susteren JO11-1 Alfa Sport JO11-1 Heerlen, Varenbeuk  
12.00 uur Alfa Sport JO11-5 Amstenrade JO11-3 Oirsbeek, De Oirsprong  
12.30 uur Alfa Sport JO11-3 Amstenrade JO11-2 Oirsbeek, De Oirsprong  
13.00 uur Roosteren JO11-1 Alfa Sport JO11-2 Oirsbeek, De Oirsprong  
13.30 uur Roosteren JO11-2 Alfa Sport JO11-4 Oirsbeek, De Oirsprong  
13.30 uur Alfa Sport JO9-3 SVM JO9-3 Munstergeleen  
14.00 uur Alfa Sport JO9-2 SVM JO9-2 Munstergeleen  
14.30 uur Alfa Sport JO9-1 SVM JO9-1 Munstergeleen  
         
23-12-2017   Sporthal  
  Alfa Sport JO11-4 Sp.Susteren JO11-3 Oirsbeek, De Oirsprong  Afgelast
12.30 uur Sittard JO11-3 Alfa Sport JO11-5 Sittard, 't Kleesj  
13.00 uur Sittard JO11-2 Alfa Sport JO11-3 Sittard, 't Kleesj  
13.30 uur Alfa Sport JO11-2 SVM JO11-2 Munstergeleen  
14.00 uur Alfa Sport JO11-1 SVM JO11-1 Munstergeleen  
13.30 uur Born JO9-4 Alfa Sport JO9-3 Buchten, 't Anker  
14.00 uur Born JO9-2 Alfa Sport JO9-2 Buchten, 't Anker  
14.30 uur Born JO9-1 Alfa Sport JO9-1 Buchten, 't Anker  
         
6-1-2018   Sporthal  
11.00 uur Alfa Sport JO9-3 Sp.Susteren JO9-3 Oirsbeek, De Oirsprong  
11.30 uur Alfa Sport JO9-1 Sp.Susteren JO9-1 Oirsbeek, De Oirsprong  
12.00 uur Alfa Sport JO11-3 DMJ16 JO11-2 Oirsbeek, De Oirsprong  
12.30 uur Amstenrade JO11-3 Alfa Sport JO11-4 Oirsbeek, De Oirsprong  
13.00 uur Amstenrade JO11-2 Alfa Sport JO11-2 Oirsbeek, De Oirsprong  
13.30 uur Amstenrade JO11-1 Alfa Sport JO11-1 Oirsbeek, De Oirsprong  
  Alfa Sport JO11-5 VRIJ    
  Alfa Sport JO9-2 VRIJ    
         
13-1-2018   Sporthal  
11.00 uur Sittard JO9-3 Alfa Sport JO9-3 Sittard, 't Kleesj  
11.30 uur Sittard JO9-2 Alfa Sport JO9-2 Sittard, 't Kleesj  
12.00 uur Sittard JO9-1 Alfa Sport JO9-1 Sittard, 't Kleesj  
  Sp.Susteren JO11-3 Alfa Sport JO11-5 Sittard, 't Kleesj  Afgelast
12.30 uur Alfa Sport JO11-4 Born JO11-3 Oirsbeek, De Oirsprong  
13.00 uur Alfa Sport JO11-2 Born JO11-2 Oirsbeek, De Oirsprong  
13.30 uur Alfa Sport JO11-1 Born JO11-1 Oirsbeek, De Oirsprong  
13.30 uur SVM JO11-2 Alfa Sport JO11-3 Munstergeleen  
         
20-1-2018   Sporthal  
11.30 uur Alfa Sport JO9-3 Born JO9-5 Oirsbeek, De Oirsprong  
12.00 uur Alfa Sport JO9-2 Born JO9-3 Oirsbeek, De Oirsprong  
12.30 uur Alfa Sport JO9-1 DMJ16 JO9-1 Oirsbeek, De Oirsprong  
13.00 uur Alfa Sport JO11-5 Born JO11-3 Oirsbeek, De Oirsprong  
13.30 uur Alfa Sport JO11-3 Born JO11-2 Oirsbeek, De Oirsprong  
13.30 uur Sittard JO11-3 Alfa Sport JO11-4 Geleen, Glanerbrook  
14.00 uur Sittard JO11-2 Alfa Sport JO11-2 Geleen, Glanerbrook  
14.30 uur Sittard JO11-1 Alfa Sport JO11-1 Geleen, Glanerbrook  
         
27-1-2018   Sporthal  
09.30 uur Alfa Sport JO9-3 DVO JO9-3 Oirsbeek, De Oirsprong  
10.00 uur Alfa Sport JO9-1 DVO JO9-1 Oirsbeek, De Oirsprong  
10.30 uur Alfa Sport JO9-2 Zwentibold JO9-1 Oirsbeek, De Oirsprong  
13.30 uur Alfa Sport JO11-5 Alfa Sport JO11-4 Oirsbeek, De Oirsprong  
14.00 uur Alfa Sport JO11-3 Alfa Sport JO11-2 Oirsbeek, De Oirsprong  
14.30 uur Zwentibold JO11-1 Alfa Sport JO11-1 Oirsbeek, De Oirsprong  
         
3-2-2018   Sporthal  
11.00 uur Amstenrade JO9-1 Alfa Sport JO9-1 Oirsbeek, De Oirsprong  
13.00 uur Alfa Sport JO11-2 DMJ16 JO11-2 Oirsbeek, De Oirsprong  
13.30 uur Alfa Sport JO11-1 DMJ16 JO11-1 Oirsbeek, De Oirsprong  
13.30 uur Roosteren JO9-1 Alfa Sport JO9-2 Buchten, 't Anker  
14.00 uur Roosteren JO11-2 Alfa Sport JO11-5 Buchten, 't Anker  
14.30 uur Roosteren JO11-1 Alfa Sport JO11-3 Buchten, 't Anker  
  Alfa Sport JO11-4 VRIJ    
  VRIJ Alfa Sport JO9-3    
         
Deel op Facebook




Adres
ALFA SPORT
Oirsbekerweg 90
6438HC Oirsbeek

Contact
046-4433107
info@alfasport.nl