ALFA SPORT

Competitie-indeling Alfa Sport jeugd

Mon 16 Jul

De KNVB heeft de competitie-indelingen bekend gemaakt van de jeugdteams van Alfa Sport voor het seizoen 2018-2019.

1e Klasse 4
Heythuysen JO19-1
Reuver JO19-1
SVC 2000 JO19-1
Brevendia JO19-1
Caesar JO19-1
FC Maasgouw JO19-1
FC Geleen Zuid JO19-1
DESM JO19-1
VV HEBES JO19-1
RKSVO JO19-1
VV ALFA SPORT JO19-1
 

 

1e Klasse 5   3e Klasse 502
SVC 2000 JO17-1   Haslou JO17-2
Amstenrade JO17-1   Langeberg JO17-1
De Leeuw JO17-1   De Leeuw JO17-2G
OVCS JO17-1   Schinveld/Arx ICT JO17-1
KVC Oranje JO17-1   Caesar JO17-2
Born JO17-1   SV Hulsberg JO17-1
EVV JO17-1   RKUVC JO17-1
BSV Limburgia/Kamerl JO17-1   Spaubeek JO17-1
Groene Ster JO17-1   SVM JO17-1
VV ALFA SPORT JO17-1   VV ALFA SPORT JO17-2
SJO Weltania Bekkerveld JO17-2   RKVV Neerbeek JO17-1
F.C. Roerdalen JO17-1    

 

1e Klasse 5   3e Klasse 501
V.V. Schaesberg JO15-2   Haslou JO15-2
ST SV Meerssen/RVU JO15-1   RKVV Neerbeek JO15-1
Caesar JO15-1   OVCS JO15-2
ST Voerendaal/RKSVB JO15-1   Slekker Boys JO15-1
Scharn JO15-2   Caesar JO15-2
Sportclub Jekerdal JO15-2   Sportclub Susteren JO15-2
Eijsden JO15-1   Lindenheuvel-H'bloem JO15-1
RKHSV JO15-1   FC Geleen Zuid JO15-3
VV ALFA SPORT JO15-1   VV ALFA SPORT JO15-2
SJO Krijtland JO15-1   VV ALFA SPORT JO15-3
    VV Zwentibold JO15-1

 

1e Klasse 6   3e Klasse 502
Haslou JO13-1   Haslou JO13-2
De Ster JO13-1G   RKVV Neerbeek JO13-1G
V.V. Schaesberg JO13-1   De Ster JO13-2G
FC RIA JO13-1   Caesar JO13-2
ST Voerendaal/RKSVB JO13-1   ST Sittard/SVE JO13-2
UOW '02 JO13-1   ST Armada/Obbicht JO13-1
ST Sittard/SVE JO13-1   SVM JO13-1
BSV Limburgia/Kamerl JO13-1   DVO JO13-2
DVO JO13-1   HBC'09 JO13-1
VV ALFA SPORT JO13-1   VV ALFA SPORT JO13-2
VV Zwentibold JO13-1   Lindenheuvel-H´bloem JO13-1G

 

3e Klasse 502
SJO DMJ16 JO12-1
FC Kerkrade - West JO12-2
VV ALFA SPORT JO12-1
Voerendaal JO12-2G
EHC/Heuts JO12-2
Laura/Hopel Comb JO12-1
Chevremont JO12-1
Groene Ster JO12-1
Groene Ster JO12-2
V.V. Schaesberg JO12-3
 

 

1e Klasse 7   3e Klasse 503
Haslou JO11-1G   Amstenrade JO11-1G
RKVV Neerbeek JO11-1G   De Leeuw JO11-3
De Ster JO11-1   SV Hulsberg JO11-1
De Leeuw JO11-1   VV Hellas JO11-1
OVCS JO11-1G   ST Schimmert/GSV'28 JO11-2
Born JO11-1   Spaubeek JO11-1G
Roosteren JO11-1G   VV ALFA SPORT JO11-2
Sportclub Susteren JO11-1   Passart-VKC JO11-1
FC Geleen Zuid JO11-2   SJO Weltania Bekkerveld JO11-6
BSV Limburgia/Kamerl JO11-1   SJO Weltania Bekkerveld JO11-7
DVO JO11-1    
VV ALFA SPORT JO11-1    

 

1e Klasse 6 3e Klasse 501
ST RKSV Minor/Wijnandia JO10-1G Groene Ster JO10-2
Heer JO10-1 Groene Ster JO10-3
Eijsden JO10-1 Schinveld/Arx ICT JO10-1
Sittard JO10-1 RKSV Minor JO10-3
FC Kerkrade - West JO10-2 Schinveld/Arx ICT JO10-2G
Sportclub Jekerdal JO10-2 UOW '02 JO10-2
VV ALFA SPORT JO10-1 De Leeuw JO10-1
Voerendaal JO10-1G Langeberg JO10-1
Daalhof JO10-2 VV ALFA SPORT JO10-2
Sporting Heerlen JO10-1 EHC/Heuts JO10-2G
Scharn JO10-1 Sylvia JO10-1
  SJO DMJ16 JO10-1

 

1e Klasse 6   3e Klasse 501
Sporting Heerlen JO9-2   Sporting Sittard'13 JO9-1
FC Hoensbroek JO9-1   Amstenrade JO9-1
Sportclub Susteren JO9-1   De Leeuw JO9-2
UOW '02 JO9-2   OVCS JO9-1
FC Geleen Zuid JO9-1   Slekker Boys JO9-2G
EVV JO9-1G   FC RIA JO9-1
EHC/Heuts JO9-1   Lindenheuvel-H´bloem JO9-1
BSV Limburgia/Kamerl JO9-1   ST Armada/Obbicht JO9-2
Spaubeek JO9-1   VV ALFA SPORT JO9-2
VV ALFA SPORT JO9-1   SJO DMJ16 JO9-1G
ST RKSV Minor/Wijnandia JO9-1G   VV Zwentibold JO9-1

 

1e Klasse 5   3e Klasse 504
De Ster JO8-1   SVM JO8-1
RKHBS JO8-1   VV ALFA SPORT JO8-2
VV ALFA SPORT JO8-1   Lindenheuvel-H'bloem JO8-1
Daalhof JO8-1   SJO UBC JO8-1
Haslou JO8-1   DVO JO8-2
KVC Oranje JO8-1   VV Zwentibold JO8-2
Sporting Heerlen JO8-1   Amstenrade JO8-2
Sporting Heerlen JO8-2   Sporting Sittard'13 JO8-1
SJO Weltania Bekkerveld JO8-1   De Leeuw JO8-3
RKVVL/Polaris JO8-1   Sanderbout JO8-2G
Voerendaal JO8-1G   DVO JO8-3

 

3e Klasse 501
FC Hoensbroek JO8-1
Langeberg JO8-1
FC Kerkrade - West JO8-3
Groene Ster JO8-3
UOW '02 JO8-1
SJO Weltania Bekkerveld JO8-2
De Leeuw JO8-1
BSV Limburgia/Kamerl JO8-1
SJO Weltania Bekkerveld JO8-3
Schinveld/Arx ICT JO8-1
ST RKSV Minor/Wijnandia JO8-2
VV ALFA SPORT JO8-3

 

1e Klasse 503
Amstenrade JO7-1/JO7-2
De Leeuw JO7-1G/JO7-2
De Leeuw JO7-3/JO7-4
Schinveld/Arx ICT JO7-1
RKSV Minor JO7-1/JO7-2G
Sporting Heerlen JO7-1/JO7-2
FC Hoensbroek JO7-1G
BSV Limburgia/Kamerl JO7-1
Groene Ster JO7-1/JO7-2
VV ALFA SPORT JO7-1/JO7-2
VV ALFA SPORT JO7-3/JO7-4
SJO DMJ16 JO7-1/JO7-2
Deel op Facebook




Adres
ALFA SPORT
Oirsbekerweg 90
6438HC Oirsbeek

Contact
046-4433107
info@alfasport.nl