ALFA SPORT

Bekerindelingen Alfa Sport

Fri 03 Aug

De KNVB heeft ook de bekerindelingen en bekerwedstrijden bekend gemaakt. De bekerwedstrjden worden gespeeld in de weekenden van 1/2 september, 8/9 september en 16/17 september. Ook de teampagina's zijn bijgewerkt en gekoppeld aan voetbal.nl. Lees verder voor het volledige bekerprogramma.

1-9-2018  
15.15 uur Caesar JO19-1 - Alfa Sport JO19-1
15.00 uur Alfa Sport JO17-1 - Born JO17-1
15.00 uur Amstenrade JO17-2 - Alfa Sport JO17-2
13.15 uur Alfa Sport JO15-1 - Limburgia JO15-1
13.15 uur Alfa Sport JO15-2 - SJO DMJ16 JO15-1
12.30 uur OVCS JO15-2 - Alfa Sport JO15-3
11.30 uur DVO JO13-1 - Alfa Sport JO13-1
11.45 uur Alfa Sport JO13-2 - Hulsberg JO13-2
11.45 uur Alfa Sport JO12-1 - Voerendaal JO12-2G
10.30 uur Born JO11-1 - Alfa Sport JO11-1
10.30 uur Alfa Sport JO11-2 - Passart-VKC JO11-1
10.30 uur Alfa Sport JO10-1 - De Ster JO10-1G
10.00 uur Groene Ster JO10-2 - Alfa Sport JO10-2
09.00 uur Walram JO9-1G - Alfa Sport JO9-1
09.00 uur Groen Ster JO9-3 - Alfa Sport JO9-2
09.30 uur Alfa Sport JO8-1 - Haslou JO8-1
09.30 uur Alfa Sport JO8-2 - Hoensbroek JO8-1
09.30 uur Alfa Sport JO8-3 - Neerbeek JO8-1
   
2-9-2018  
14.30 uur Alfa Sport 1 - Sporting Sittard 1
11.45 uur Sportclub Jekerdal 2 - Alfa Sport 2
11.00 uur Alfa Sport 3 - Minor 4
11.00 uur Jabeek 2 - Alfa Sport 4
11.00 uur Alfa Sport 5 - De Leeuw 4
   

 

8-9-2018  
15.00 uur Alfa Sport JO19-1 - Geleen Zuid JO19-1
14.30 uur OVCS JO17-1 - Alfa Sport Jo17-1
15.00 uur Alfa Sport Sport JO17-3 - ST Minor-Wijnandia JO17-2
14.35 uur Hoensbroek JO15-1 - Alfa Sport JO15-1
13.00 uur Amstenrade JO15-1 - Alfa Sport JO15-2
13.15 uur Alfa Sport JO15-3 - Geleen Zuid JO15-3
11.45 uur Alfa Sport JO13-1 - Limburgia JO13-1
12.00 uur Caesar JO13-2 - Alfa Sport JO13-2
10.15 uur SJO DMJ 16 JO12-1 - Alfa Sport JO12-1
10.30 uur Alfa Sport JO11-1 - OVCS JO11-1G
10.15 uur De Leeuw JO11-3 - Alfa Sport JO11-2
09.00 uur Geleen Zuid JO10-1 - Alfa Sport JO10-1
10.30 uur Alfa Sport JO10-2 - EHC JO10-1G
09.30 uur Alfa Sport JO9-1 - ST Minor-Wijnandia JO9-1G
10.30 uur Alfa Sport JO9-2 - De Leeuw JO9-3
09.30 uur Caesar JO8-1 - Alfa Sport JO8-1
10.15 uur De Leeuwe JO8-2 - Alfa Sport JO8-2
09.30 uur SVM JO8-1 - Alfa Sport JO8-3
   
9-9-2018  
14.30 uur Centrum Boys 1 - Alfa Sport 1
11.00 uur Alfa Sport 2 - Schimmert 2
10.00 uur  GSV'28 3 - Alfa Sport 3
11.00 uur Alfa Sport 4 - SSA RKDFC-Doenrade 3
10.00 uur Amstentade 4 - Alfa Sport 5
   

 

15-9-2018  
15.00 uur Alfa Sport JO19-1 - DVO JO19-1
15.00 uur DVO JO17-1 - Alfa Sport JO17-1
15.00 uur Alfa Sport JO17-2 - Walram JO17-2
13.15 uur Groene Ster JO15-1 - Alfa Sport JO15-1
13.30 uur SVM JO15-1 - Alfa Sport JO15-2
13.15 uur Alfa Sport JO15-3 - Amstenrade JO15-2G
11.45 uur Alfa Sport JO13-1 - Sportclub Susteren JO13-1
12.15 uur Haslou JO13-2 - Alfa Sport JO13-2
11.30 uur Groene Ster JO12-2 - Alfa Sport JO12-1
10.15 uur DVO JO11-1 - Alfa Sport JO11-1
11.00 uur Amstenrade JO11-1G - Alfa Sport JO11-2
10.15 uur Haslou JO10-1 - Alfa Sport JO10-1
10.30 uur Alfa Sport JO10-2 - ST Sylvia-Abdissenbosch JO10-1G
  VRIJ Alfa Sport JO9-1
09.00 uur EHC JO9-2 - Alfa Sport JO9-2
09.00 uur De Ster JO8-1 - Alfa Sport JO8-1
09.00 uur Amstenrade JO8-2 - Alfa Sport JO8-2
09.30 uur Lindenheuvel-H'bloem JO8-1 - Alfa Sport JO8-3
   
16-9-2018  
14.30 uur Alfa Sport 1 - Passart-VKC 1
11.30 uur RKHBS 2 - Alfa Sport 2
11.00 uur Spaubeek 3 - Alfa Sport 3
11.00 uur Alfa Sport 4 - SVM 3
11.00 uur Alfa Sport 5 - SSA RKDFC-Doenrade 5
   
Deel op Facebook




Adres
ALFA SPORT
Oirsbekerweg 90
6438HC Oirsbeek

Contact
046-4433107
info@alfasport.nl